Легури вметнете beadlock 128D - Кина РМЦ индустриска корпорација

Легури вметнете beadlock 128D

Краток опис:

 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ


  Детали за производот

  ГОЛЕМИНА

  Студ

  ЗРЗ

  CB

  ЕТ

  17×9

  5/6/8

  114.3~180

  71.6~130.8

  -30 ~ 0

  18×9

  5/6/8

  114.3~180

  71.6~130.8

  -30 ~ 0

  20×9

  5/6/8

  114.3~180

  71.6~130.8

  -30 ~ 0

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  WhatsApp Online Chat !