Легура вистински beadlock 502 - Кина РМЦ индустриска корпорација

Легура вистински beadlock 502

Краток опис:

 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  ГОЛЕМИНА Студ ЗРЗ CB ЕТ
  15X6 5/6 114.3 ~ 150 66.1 ~ 110.2 -30 ~ 0

   

  Jimny, Vitara

   

  ssss (1)ssss (2)ssss (3)ssss (4)


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !