Легура вистински beadlock 503 Големина 17 '- Кина РМЦ индустриска корпорација

Легура вистински beadlock 503 Големина 17 '

Краток опис:

 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  ГОЛЕМИНА Студ ЗРЗ CB ЕТ
  16X8 5/6 ~ 114.3 139.7 71,6 ~ 110.2 -25 ~ 0
  17X9 5/6 ~ 114.3 139.7 71,6 ~ 110.2 -30 ~ 0

  SUZU MUX, LC80, LC120, LC150, TACOMA, FJ Cruiser, Hilux, LC100, LC200, LX570, TOYOTA LC71, LC76, LC79, патрола Y60, Y61, Wrangler

   

  sdsfwf (4)sdsfwf (5)sdsfwf (6)

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !