Легура вистински beadlock 605 - Кина РМЦ индустриска корпорација

Легура вистински beadlock 605

Краток опис:

 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детали за производот

  ГОЛЕМИНА Студ ЗРЗ CB ЕТ
  17X8.5 5/6 127 ~ 150 71,6 ~ 110.2 0 ~ + 30

  ISUZU MUX, LC80, LC120, LC150, TACOMA, FJ Cruiser, Hilux, LC100, LC200, LX570, тундра, TOYOTA LC71, LC76, LC79, Mitsubishi Pajero V73, V93, V97, патрола Y61, Y60

   

  dsfs (6)dsfs (1)dsfs (5)


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !