Profili i kompanisë

    RMC KORPORATA INDUSTRIALE është prodhues profesional në shkallë të gjerë të të gjitha llojet e rrotave të çelikut dhe rrota aliazh alumini, duke integruar zhvillimin dhe prodhimin së bashku. Produktet tona kryesore përfshijnë çeliku rrota jo beadlock, rrota beadlock çeliku dhe jo beadlock rrota aliazh alumini dhe aliazh rrota beadlock alumini dhe goma, edhe ne mund të japin shumë pjesë dhe pajisje për automjete të ndryshme.

    Kompania jonë është themeluar në vitin 2008, para se kompania e themeluar ne tashmë kishte shumë vite të historisë në industrinë e rrota dhe goma. E vendosur në Ningbo City pranë Shangait, që ne gëzojmë të ujit të përshtatshëm, tokës dhe transportin ajror.

    Punonjësit tanë kompani të gjithë shumë të rinj dhe nëpërmjet përpjekjeve të stafit tonë të gjithë, njerëzit RMC janë përpjekur vazhdimisht për të përmirësuar cilësinë e produktit, dhe vazhdimisht u përpoqën për të përmirësuar parim menaxhimin e kompanisë sonë dhe ide teknologjike. kapacitet vjetor të prodhimit tonë është 2 milion rrota.

    Aktualisht, RMC është eksportuar tashmë në Amerikë, Francë, Australi, Itali dhe 20 vende dhe rajone të tjera, si edhe, RMC japin idetë tona të modifikuar për klientët tanë në Kinë. Kompania jonë është fokusuar gjithmonë në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe inovacionit, dhe zhvilluar shumë rrota të reja beadlock dyfishtë e cila tashmë u mblodh në klientët tanë të automjeteve Nissan Y60, tundër, Jeep, Raptor, Jimny, Prado dhe kështu me radhë, dhe ju mund të gjeni këtë makinë në tonë Galeri. Dhe produktet tona të dizajnuara nga ekipet tona të projektimit, ne jemi vazhdimisht të bëjë më shumë dizajn shumë për të plotësuar konsumatorët 'kërkon.

    RMC do të fillojë fazën e dytë të strategjisë sonë të zhvillimit. Kompania jonë i përket "çmime të arsyeshme, kohën efikase të prodhimit dhe të mirë pas shitjes shërbimi" si parim tonë. Ne shpresojmë që të bashkëpunojnë me klientët më shumë për zhvillim të përbashkët dhe përfitime. Ne mirëpresim blerësit potencial të na kontaktoni.


WhatsApp Online Chat !